به اشتراک گذاری و نشر اینفوگرافیک‌های مختلف Liker.ir اینفوگرافیکی درباره اینفوگرافیکها - اشتراک گذاری و نشر اینفوگرافیک‌های مختلف
سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ
اشتراک گذاری و نشر اینفوگرافیک‌های مختلف
لینک دوستان

اینفوگرافیکی درباره اینفوگرافیکها

همانطور که گفنه شده است اینفوگرافیک نوعی نمایش تصویری از اطلاعات است که برای انتقال سریع و جذاب یک موضوع به‌کار می‌رود. اینفوگرافیک می‌تواند شامل جدول، نمودار، متن و عکس باشد.

همانطور که میدانید بیشتر اطلاعات (حدود 90%) از طریق قوه بینایی به مغز منتقل می شود؛ امروزه اینفوگرافیک‌ها چشمان روزنامه نگاران و اهل رسانه را به خود خیره ساخته ودر میان متون یکنواخت و خسته کننده، تصویری با اطلاعات خوب و کارامد میتواند جایگزین خوبی برایشان باشد.

تحقبقات نشان داده است که 40% مردم به اطلاعات تصویری بهتر واکنش نشان میدهند. اینفوگرافیک (داده نگاشت) به صورت فرد به فرد در حال انتشار یافتن است.

حال اینفوگرافیکی را از اینفوگرافیک ها را میتوانید مشاهده کنید

شما هم در این انتشار سهیم باشید.. در این وبلاگ علاوه بر معرفی اینفوگرافیک، شما میتوانید اینفوگرافیک های مختلف را مشاهده کنید..

اگر پیشنهادی در مورد موضوع و ساخت اینفوگرافیک دارید حتما به من اطلاع بدهید..

از نظراتتان استقبال میکنم.

برای مشاهده اینفوگرافیک درابعاد واقعی کلیک کنید


[ یادداشت ثابت - جمعه 90/12/20 ] [ 4:45 عصر ] [ infographic ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

infographic
این وبلاگ در نظر دارد تا در زمینه آشناسازی، تولید و به اشتراک گذاری اینفوگرافی با شما دوستان عزیز به تعامل بپردازد. هدف اصلی به اشتراگ‌گذاری و نشر اینفوگرافیک‌های مختلف است. اینفوگرافیک نوعی نمایش تصویری از اطلاعات است که برای انتقال سریع و جذاب یک موضوع به‌کار می‌رود. اینفوگرافیک می‌تواند شامل جدول، نمودار، متن و عکس باشد. یک اینفوگرافیک کامل علاوه بر اینکه در یک نگاه کلیات اصلی موضوع را منتقل می‌کند،‌ شامل جزئیات کلیدی موضوع برای فهم بیشتر هست. پشتیبانی محتوایی این وبلاگ بیشتر از سوی دوستان ما در وبسایت infographic.ir صورت خواهد پذیرفت.