به اشتراک گذاری و نشر اینفوگرافیک‌های مختلف Liker.ir تیر 91 - اشتراک گذاری و نشر اینفوگرافیک‌های مختلف
سفارش تبلیغ
صبا ویژن
اشتراک گذاری و نشر اینفوگرافیک‌های مختلف
لینک دوستان

تصمیم گیری برای ساخت اینفوگرافیک

سیری در چگونگی ساخت یک اینفوگرافیک، تصمیم گیری های مرحله ای که برای ساخت یک اینفوگرافیک خوب لازم است اگر مایل به ساخت یک اینفوگرافیک هستید می تونید از اینفوگرافیک زیر کمک بگیرید

اگر اینفوگرافیکی ساختید کار خودتان را حتما در اینفوگرافیک دات آی آر به اشتراک بگذارید

برای مشاهده اینفوگرافیک درابعاد واقعی کلیک کنید


[ سه شنبه 91/4/13 ] [ 3:16 عصر ] [ infographic ]

آمار مصرف مواد مخدر

امروزه مرگ و میر های ناشی از مصرف مواد مخدر طبق آمار به اندازه چشم گیری افزایش یافته است به گونه ای که در 9 ماهه اول سال 1390 ، 837 نفر در تهران بر اثر استفاده از مواد مخدر جان باختند!

امروزه یکی از مشکلاتی که تمام جوامع با آن دست به گریبانند، گرایش به سمت استفاده از مواد مخدر است. در این گرایش نمی توان تنها یک عامل را دخیل دانست و مجموعه ای از عوامل فردی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و... تاثیر گذارند. در کشور مانیز باتمام اقداماتی که برای هشدار دادن به ویژه به جوانان وپیشگیری از رواج مصرف موادمخدر صورت می گیرد اما باز هم شاهد مصرف آن هستیم که به نظر می رسد لازم است با مشورت گرفتن نهادهای اجرایی از روان شناسان، جامعه شناسان، آسیب شناسان و سایر متخصصان، تمهیدات کاربردی و مفیدتری اتخاذ و اجرا شود. نگاهی به آمار منشر شده از سوی سازمان پزشکی قانونی کشور ومقایسه آمار متوفیات ناشی از عوارض سوء مصرف مواد مخدر طی سال های اخیر در شهرستان‌های مختلف لزوم بیشتر جدی گرفتن آسیب اجتماعی را گوشزد می کند.

برای مشاهده اینفوگرافیک درابعاد واقعی کلیک کنید


[ سه شنبه 91/4/13 ] [ 2:44 عصر ] [ infographic ]

آقای بسکتبال ایران

باشگاه فرهنگی ورزشی مهرام در سال 1378 توسط امیر محمد تقی گنجی مدیر عامل و ریاست هیئت مدیره شرکت تولیدی مهرام که از مدیران نسل جوان کشور می باشند باهدف سالم سازی جوانان و توسعه ورزش در کشور و در نهایت دست یافتن به مقام قهرمانی تاسیس گردید. این باشگاه با نگرش به اهداف اصلی و باپرورش نوجوانان وتشویق آنان جهت روی آوردن به ورزش بسکتبال وچند رشته دیگر از جمله جودو و... کار خود را آغاز نمود.

برای مشاهده اینفوگرافیک درابعاد واقعی کلیک کنید


[ چهارشنبه 91/4/7 ] [ 6:25 عصر ] [ infographic ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

infographic
این وبلاگ در نظر دارد تا در زمینه آشناسازی، تولید و به اشتراک گذاری اینفوگرافی با شما دوستان عزیز به تعامل بپردازد. هدف اصلی به اشتراگ‌گذاری و نشر اینفوگرافیک‌های مختلف است. اینفوگرافیک نوعی نمایش تصویری از اطلاعات است که برای انتقال سریع و جذاب یک موضوع به‌کار می‌رود. اینفوگرافیک می‌تواند شامل جدول، نمودار، متن و عکس باشد. یک اینفوگرافیک کامل علاوه بر اینکه در یک نگاه کلیات اصلی موضوع را منتقل می‌کند،‌ شامل جزئیات کلیدی موضوع برای فهم بیشتر هست. پشتیبانی محتوایی این وبلاگ بیشتر از سوی دوستان ما در وبسایت infographic.ir صورت خواهد پذیرفت.