به اشتراک گذاری و نشر اینفوگرافیک‌های مختلف Liker.ir رقابت برای اسکار - اشتراک گذاری و نشر اینفوگرافیک‌های مختلف
سفارش تبلیغ
صبا ویژن
اشتراک گذاری و نشر اینفوگرافیک‌های مختلف
لینک دوستان

رقابت برای اسکار

قبل از معرفی اینفوگرافیک باید بگم که شاید الان وقت این نباشد که با تمام شدن مراسم اسکار من نامزد دریافت جایزه ها را برایتان پست کنم ولی گذاشتن یک همچین پستی خالی از لطف نیست..

در این اینفوگرافیک شما می‌توانید نامزد دریافت بهترین بازیگر زن و مرد بهترین بازیگر مکمل زن ومرد و.. را برای اسکار 2012 ببینید..

البته لازم به ذکر است که عنوان اسکار بهترین فیلم خارجی زبان را فیلم جدایی نادر از سیمین کاری از اصغرفرهادی دریافت کرد که این افتخار بزرگی برای جامعه هنری ایران است..

برای مشاهده اینفوگرافیک درابعاد واقعی کلیک کنید


[ دوشنبه 91/2/25 ] [ 1:40 عصر ] [ infographic ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

infographic
این وبلاگ در نظر دارد تا در زمینه آشناسازی، تولید و به اشتراک گذاری اینفوگرافی با شما دوستان عزیز به تعامل بپردازد. هدف اصلی به اشتراگ‌گذاری و نشر اینفوگرافیک‌های مختلف است. اینفوگرافیک نوعی نمایش تصویری از اطلاعات است که برای انتقال سریع و جذاب یک موضوع به‌کار می‌رود. اینفوگرافیک می‌تواند شامل جدول، نمودار، متن و عکس باشد. یک اینفوگرافیک کامل علاوه بر اینکه در یک نگاه کلیات اصلی موضوع را منتقل می‌کند،‌ شامل جزئیات کلیدی موضوع برای فهم بیشتر هست. پشتیبانی محتوایی این وبلاگ بیشتر از سوی دوستان ما در وبسایت infographic.ir صورت خواهد پذیرفت.